041 - 35570272-4

درباره ما

"شرکت مهندسین مشاور هوراند طرح" براساس ضوابط سازمان برنامه و بودجه در سال 70 با اخذ گرید ابنیه و در رشته های معماری و فعالیتهای مرتبط تأسیس گردید و با مشارکت افراد حقیقی و حقوقی از سال 79 با تغییرات انجام یافته پا در عرصه فعالیت حرفهای  در رشتههای معماری و شهرسازی گذاشت. این شرکت در سال 1385 به عضویت انجمن صنفی مهندسان مشاور استان آذربایجان شرقی درآمد.

این مشاور مجموعهای است پویا و دانش محور که توانائی و آمادگی خود در زمینههای خدمات مهندسی تخصصی با کیفیت بالا را در چارچوبهای شناخته شده بین المللی دراختیار کارفرمایان محترم و پیمانکاران محترم متقاضی این نوع خدمات در سطح داخلی و بین المللی قرار دهد. در عین حال برای اطمینان از صحت و کفایت اجرا، کسب تجربه و بهبود بخشی به مطالعات و طراحی‌ها، علاقمند به حضور در انجام خدمات فاز 3 و نظارت و کنترل کیفیت اجرای طرحهای خود نیز می باشد.

مهندسین مشاور هوراند طرح با توجه به نیاز کشور به داشتن نیروهاي متخصص و کارآمد در زمینه مشاوره و اجراي پروژههاي مهندسی، از هنگام شروع به فعالیت و ارائه خدمات، ارتقای سطح دانش و تخصص همکاران خود را سرلوحه امور قرار داده و ارائه خدمات مناسب و کیفی را به عنوان یک هدف اصلی در شرکت دنبال کرده است که حاصل آن تداوم روابط مناسب و شایسته با کارفرمایان و سعی در برآورده کردن نیازهاي مختلف کاري بوده است.

به منظور ارائه خدمات مشاوره در پروژههاي استانی، کشوری و بین المللی و همچنین توسعه و تنوع کاري و ضرورت حفظ کیفیت و اعتلاي نام و اعتبار هوراند طرح، گامهاي متعددي برداشته شد که از جمله آنها استاندارد کردن گردش کار شرکت به منظور حفظ کیفیت بود. در اجرای این امر، کلیه فعالیتهای شرکت مکتوب و استانداردهاي مشخصی براي فرآیند کارها و روشهاي انجام آن تعریف گردید.

این تحولات، سازمان را به یک سازمان ارگانیک تبدیل کرد و در حال حاضر همه ارتباطات شرکت با یک نظام بزرگ و دفاتر استانی و شهرستانی و دفاتر خارج از کشور از طریق ارتباطات رایانهاي، انجام میشود.

مهندسین مشاور با بهره گیری از بهترین کارشناسان و متخصصان با سابقه مربوط به علم مدیریت در کشور و با توجه به نیاز روزافزون همگان در ارتقاء دانش مدیریت پایه گذاری گردیده است. ماموریت این شرکت تحقق آرزوها و آرمانهای مشتریان خویش است و در جهت موفق بودن در انجام ماموریت خویش سعی بر ایجاد تمایز از طریق توجه به نکات ذیل به عنوان استراتژیهای خویش نموده است :

  1. توجه ویژه به توانمند کردن سرمایههای انسانی شرکت به عنوان رکن اصلی کسب و کار مشاوره
  2. توجه به ارایه دانش مشاوره مدیریت در قالب نرم افزارهای تحت وب
  3. توجه ویژه به ایجاد رابطه برد- برد با تمامی ذینفعان
  4. یافتن و ایجاد روابط ویژه با شرکای توانمند داخلی و خارجی
  5. توجه ویژه به ارایه خدمات بلند مدت
  6. توجه ویژه به ارایه خدمات مرتبط با موضوع کسب و کار سرآمد

هوراند طرح در راستاي فعالیت خود موفق به دریافت گواهینامه و تاییدیههاي متعددي شده است که از جمله آن به موارد زیر اشاره میشود:

گواهینامه رتبهبنديهاي مختلف از معاونت راهبردی ریاست جمهوری (مدیریت و برنامه ریزی سابق)

ISO گواهینامه 9001:2008

مهندسین مشاور هوراند طرح با دارا بودن کادر مدیریتی، فنی، اداری و خدماتی بالغ بر300 نفر که 250 نفر آنها داراي مدرك کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه هاي معماري ، عمران، مکانیک، برق، شهرسازی تأسیسات زیربنایی، برنامه ریزي توسعه، مدیریت، جامعه شناسی و اقتصاد، زمین شناسی، محیط زیست و ... هستند، در حال انجام خدمت به پیشرفت و اعتلای کشور خود میباشد.

همچنین این مشاور در راستاي تخصصی نمودن فعالیتها، اقدام به تأسیس دفاتر خود و ارائه خدمات در تخصصهای مختلف در استانهای مختلف از جمله استان تهران (دفتر تهران)، استان آذربایجان غربی (دفتر ارومیه) و کشور ترکیه (شهر آدای پازار استانبول) نموده است.

تشکیلات سازمانی و امکانات و تجهیزات فنی

تشکیلات سازمانی مهندسین مشاور که بر اساس حوزه های فعالیت آن شکل گرفته است از  قسمتهای مدیر پروژه، مدیر نظارت، مدیر پروژه مطالعات و تحقیقات، مدیر اداری و مدیر مالی و همچنین از بخش IT و پشتیبانی  تشکیل شده است. قسمت مدیریت پروژه از زیربخشهای مختلف معماری، شهرسازی، سازه، سیویل، تاسیسات مکانیکی و برق و نظارت تشکیل شده است.

قسمت مدیریت اداری و مالی دارای زیربخشهای حسابداری، امور قراردادها، بایگانی و کتابخانه می باشد.
این مهندسین مشاور علاوه بر کلیه امکانات و تجهیزات لازم در ارتباط با فعالیتهای خود، دارای بخش جداگانه خدمات کامپیوتری است که از دستگاههای مختلف مانند پلاتر دیجیتایزر، اسکنر و غیره برخوردار می باشد و کلیه خدمات مهندسی و اداری خود را با استفاده از امکانات مزبور انجام می دهد.

 

ورود اعضا

برخی کارفرمایان ما

  • شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی
  • شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی
  • اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی

مشاهده لیست کامل

درباره ما

شرکت مهندسین مشاور هوراند طرح" براساس ضوابط سازمان برنامه و بودجه در سال 70 با اخذ گرید ابنیه و در رشته های معماری و فعالیتهای مرتبط تأسیس گردید و با

ادامه مطلب